Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Zakład Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o.

KOMUNIKAT

 

Zamawiający, Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Szczecinie, dopuszcza składanie ofert droga elektroniczną poprzez przesłanie ich na adres mailowy oferty@zwik.szczecin.pl

 

Jednocześnie Zamawiający wskazuje, iż oferta winna zawierać wszystkie elementy wskazane w SIWZ min: dokumenty i oświadczenia.

 

Formularz, oświadczenia i inne wymagane dokumenty winny być podpisane, a następnie zeskanowane do formatu PDF i w takiej formie przesłane do Zamawiającego.

 

Taka sama procedura dotyczy wszystkich innych elementów oferty, które winny być parafowane t.j. winny być parafowane a następnie zeskanowane do formatu PDF i w takiej formie przesłane do Zamawiającego. 

 

Datą złożenia oferty będzie, data i godzina, gdy kompletna oferta (oferta może być składana w odrębnych plikach i mailach ze względów technicznych) zostanie dostarczona do Zamawiającego - data komputera Zamawiającego.

 

Uwaga!!! procedura nie dotyczy postępowań wszczętych na podstawie ustawy Prawo zamówień publicznych. Zasady prowadzenia postępowań na platformie zakupowej  pozostają bez zmian.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Andrzej Dymitruk 16-03-2020 13:58:20
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Agnieszka Skotnicka 16-03-2020
Ostatnia aktualizacja: Andrzej Dymitruk 16-03-2020 14:38:27